SOFFA, ”Knopparp”, IKEA, 2000-tal.

1455279. SOFFA, ”Knopparp”, IKEA, 2000-tal.

Stomme av metall, klädd i orange textil. Längd 120, bredd 74, rygghöjd 70 cm. Stittdjup 54 cm.

Bruksslitage. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Fläckar.

Antal besök: 6 800