KANDELABER, ett par, malm, barockstil, Sverige, 1900-tal.

145503. KANDELABER, ett par, malm, barockstil, Sverige, 1900-tal.

Fem ljusarmar. Höjd 43, diameter 34 cm. Stämplade malm, Made in Sweden.

Bruksslitage, några manschetter med smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 627