LEGO, byggsats, System, 700/5, 1960-tal.

1454936. LEGO, byggsats, System, 700/5, 1960-tal.

Med två foldrar, ca 18 x 20 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 4 247