FIGURINER, porslin, 3 st 1920 / 30-tal.

1454758. FIGURINER, porslin, 3 st 1920 / 30-tal.

Höjd 18, 16 och 22 cm.

Näckrosdamen med krackelyr, i övrigt gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18, 16 och 22 cm.

Antal besök: 352