MAT OCH KAFFESERVIS, Danmark, 92 delar, flintgods.

1454642. MAT OCH KAFFESERVIS, Danmark, 92 delar, flintgods.

Djupa tallrikar 14 st
Tallrikar 14 st
Assietter 19 st
Kaffekoppar 11 st
Kaffekoppar 15 st
mm.

Nagg förekommer, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Djupa tallrikar 14 st
Tallrikar 14 st
Assietter 19 st
Kaffekoppar 11 st
Kaffekoppar 15 st
mm.

Nagg förekommer, slitage.

Antal besök: 442