Halmstads Auktionskammare
Keramik & Porslin
Europeiskt
FAT, porslin, New Stone, 18/1900-tal.
1454509. FAT, porslin, New Stone, 18/1900-tal.
48x38 cm.
Skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
48x38 cm.
Skador.
Halmstads Auktionskammare
182