HALSCOLLIER, bärnsten, 1900-tal.

1454400. HALSCOLLIER, bärnsten, 1900-tal.

Längd 56 cm. Stenen 6 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 56 cm. Stenen 6 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 457