Halmstads Auktionskammare
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
VÄGGLAMPETTER, 2 stycken, mässing, "Pendeln", Pierre Forsell, Skultuna, 1900-talets.
1454358. VÄGGLAMPETTER, 2 stycken, mässing, "Pendeln", Pierre Forsell, Skultuna, 1900-talets.
Höjd 48 cm, märkt 1607.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 48 cm, märkt 1607.
Bruksslitage.
Halmstads Auktionskammare
607