MONA HUSS WALIN. Stockholmsmotiv Katarina Kyrka, färglitografi, signerad samt numrerad 252/360.

14543. MONA HUSS WALIN. Stockholmsmotiv Katarina Kyrka, färglitografi, signerad samt numrerad 252/360.

Bildmotivets mått 65 x 45 cm.

Mona Huss Walin (Född 1944)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmotivets mått 65 x 45 cm.

Mona Huss Walin (Född 1944)

Antal besök: 1 819