STOL, snidat trä, Asien.

STOL, snidat trä, Asien.
1454261. STOL, snidat trä, Asien.

Sitthöjd 46, rygghöjd 92 cm.

Bruksslitage samt smärre träskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 46, rygghöjd 92 cm.

Antal besök: 1 433