GOLVLAMPA, "Bumling" Ateljé Lyktan, Anders Pehrson, 1900-talets andra hälft.

145425. GOLVLAMPA, "Bumling" Ateljé Lyktan, Anders Pehrson, 1900-talets andra hälft.

Rödlackerad, ställbar skärm. Höjd ca 120 cm.

Bruksslitage, färgstänk, någon buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 439