HÖGTALARE, 5 st, Proson.

HÖGTALARE, 5 st, Proson.
1453803. HÖGTALARE, 5 st, Proson.

2 st, Conquest Sat 5010 MK II, höjd 33 cm.
1 st, Conquest Sat 5020 MK II, höjd 18 cm.
2 st, Conquest Sat 6030, höjd 114 cm.

Bruksslitage, repor, märken. Ej funktionstestade. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 299