BARNSYMASKIN, PFAFF, 1900-tal.

1453622. BARNSYMASKIN, PFAFF, 1900-tal.

Höjd 15 cm
Längd 20 cm inkl vev.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 cm
Längd 20 cm inkl vev.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 425