BYRÅ, med sminkbordsöverdel, 1900-tal.

145349. BYRÅ, med sminkbordsöverdel, 1900-tal.

Längd 90, bredd 47, 72 cm.

Delar ej originalt samanhörande, omfattande slitage, märken, senare bemålning, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 90, bredd 47, 72 cm.

Antal besök: 428