Kalmar Auktionsverk
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, orientalisk typ, 1900-tal, 140 x 70 cm.
1453414. MATTA, orientalisk typ, 1900-tal, 140 x 70 cm.
flerfärgad
140 x 70 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
flerfärgad
140 x 70 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
269