RESEVÄCKARUR, Jaeger, 190-talets mitt.

1453020. RESEVÄCKARUR, Jaeger, 190-talets mitt.

Med etui, höjd 48 mm.

Smärre färgslitage samt överdragna fjädrar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med etui, höjd 48 mm.

Antal besök: 1 258