LAVOAR, 1800-tal.

LAVOAR, 1800-tal.
1452892. LAVOAR, 1800-tal.

Höjd 90, bredd 82, djup 50 cm.

Bruksslitage, skada, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
1452892. LAVOAR, 1800-tal.

Antal besök: 638