BERNT HELLEBERG. Objekt, brons, signerad och daterad.

14517. BERNT HELLEBERG. Objekt, brons, signerad och daterad.

Höjd inkl. sockel 17,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl. sockel 17,5 cm.

Antal besök: 1 467