PARTI SILVER, 5 delar, cigarettetui samt prispokaler, 1900-tal. Vikt 268 g.

14516. PARTI SILVER, 5 delar, cigarettetui samt prispokaler, 1900-tal. Vikt 268 g.

Cigarettetui längd 11, bredd 8,5 cm.
4 pokaler höjd 4,5 - 6 cm.

Slitage. Pokaler med bucklor och gravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 pokaler höjd 4,5 - 6 cm.

Antal besök: 806