BRICKA, trä, Don S Shoemaker, 1900-tal.

1451478. BRICKA, trä, Don S Shoemaker, 1900-tal.

Bricka märkt Don S Shoemaker, mått 55,5x32 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 400