PELARBORD samt STOLAR 2 st, 1800-tal.

14513. PELARBORD samt STOLAR 2 st, 1800-tal.

Bordet mått längd 123, bredd 77, höjd 70 cm.

Slitage. Skador och slitage på skiva. Fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 642