KARMSTOLAR, ett par, Jugend, 1900-talets första kvartal.

145115. KARMSTOLAR, ett par, Jugend, 1900-talets första kvartal.

Ek. Skuren dekor på ryggbrickan.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 510