1451006. VÄSKA, Mulberry.

Väska i brunt skinn med beslag av mässingsfärgad metall. Justerbar axelrem. Tre innerfack varav ett med dragkedja. Märkt "MULBERRY" och numrerad. 35 x 30 x 6 cm.

Bruksslitage, märke.

1451006. VÄSKA, Mulberry.

Bruksslitage, märke.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1451006

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 194