TAGE LUNDSTRÖM. Olja på pannå.

1450439. TAGE LUNDSTRÖM. Olja på pannå.

Luleå kyrka, signerad samt a tergo daterad 1962, 47x62 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 472