BORDSLAMPOR, ett par, glas och jakaranda, 1970-tal.

145040. BORDSLAMPOR, ett par, glas och jakaranda, 1970-tal.

Höjd utan skärmställning, 37 cm.

Bruksslitage, något smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 769