LJUSSTAKAR i silver med gipsfyllning. Märkta 830S 8038, med importstämplad kattfot.

145026. LJUSSTAKAR i silver med gipsfyllning. Märkta 830S 8038, med importstämplad kattfot.

Höjd 8 cm.

Midre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8 cm.

Midre repor.

Antal besök: 2 242