ERICH ISHOLT. Blandteknik.

ERICH ISHOLT. Blandteknik.
1450264. ERICH ISHOLT. Blandteknik.

Båstad 1962, signerad 45x63 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 3 359