HERRCYKEL, 26", Crescent City Cross, 1900/2000-tal.

1449863. HERRCYKEL, 26", Crescent City Cross, 1900/2000-tal.

7 växlar.

Bruksslitage, märken, fläckar. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 växlar.

Antal besök: 3 037