BLOMBORD, string-modell, 1900-talets mitt.

1449634. BLOMBORD, string-modell, 1900-talets mitt.

Stomme i trådmetall med svart plastöverdrag. Längd 87,5, bredd 25 och höjd 57/63 cm.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, märken.

Antal besök: 1 666