PLÅTBURKAR, 12 st, 1900-tal.

PLÅTBURKAR, 12 st, 1900-tal.
1449607. PLÅTBURKAR, 12 st, 1900-tal.

Blandade tillverkare och storlek. Längsta längd 33.5 cm.

Bucklor, skador, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bucklor, skador, repor.

Antal besök: 344