HATTHYLLA, 1940/50-tal.

HATTHYLLA, 1940/50-tal.
1449224. HATTHYLLA, 1940/50-tal.

Längd 120,5 cm.
Djup ca 28 cm.

Slitage, repor, stötmärken, fläckar. Krokar saknar delvis låsskruvar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 120,5 cm.
Djup ca 28 cm.

Antal besök: 2 553