SPEGEL, silver,"Alleby",Ikea,2000-tal.

1449132. SPEGEL, silver,"Alleby",Ikea,2000-tal.

Ramens mått ca 165 x 76 cm.

Bruksslitage.repor på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramens mått ca 165 x 76 cm.

Bruksslitage.repor på ram.

Antal besök: 2 882