CHIFFONJÉ, 1800-tal.

CHIFFONJÉ, 1800-tal.
14489. CHIFFONJÉ, 1800-tal.

Nyckar finns, längd 110, bredd 49, höjd 133 cm.

Slitage, skador, lådor svåröppnade.

Gör en kostnadsfri värdering!
14489. CHIFFONJÉ, 1800-tal.

Antal besök: 681