DRÄKTVÄRJA, s k studentvärja, 1800-tal.

1448980. DRÄKTVÄRJA, s k studentvärja, 1800-tal.

Förgylld fäste i mässing klinga märkt W under Krona. längd ca 94 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 495