SKÅP med vitrin, 1900-tal.

SKÅP med vitrin, 1900-tal.
1448784. SKÅP med vitrin, 1900-tal.

höjd 146 cm, bredd 72 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 146 cm, bredd 72 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 602