SPEGEL, Karl-Johan stil med halv kolonner, 1800/1900-tal.

1448582. SPEGEL, Karl-Johan stil med halv kolonner, 1800/1900-tal.

Spegel fint imitationsmålad mahogny, höjd 109, bredd 50 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 504