INDUSTRISKÅP, plåt, 1900-tal.

INDUSTRISKÅP, plåt, 1900-tal.
1448563. INDUSTRISKÅP, plåt, 1900-tal.

höjd 85 cm, bredd 55 cm, djup 49 cm.

Bruksslitage. Senare bemålning. Ursågning i bakkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 479