TRÄDGÅRDSMÖBLER, 4 delar, 2000-tal.

1447830. TRÄDGÅRDSMÖBLER, 4 delar, 2000-tal.

Soffa längd 133 cm, djup 50 cm, höjd 88 cm
Bordet 130x60, höjd 62 cm
Fåtöljer ett par höjd 86 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordet 130x60, höjd 62 cm
Fåtöljer ett par höjd 86 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 652