DOSA, emaljerad, 1700-tal.

DOSA, emaljerad, 1700-tal.
1447826. DOSA, emaljerad, 1700-tal.

Mått 9x5 cm, höjd 3 cm.

Krackelerad och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 9x5 cm, höjd 3 cm.

Krackelerad och skador.

Antal besök: 427