BYRÅ, trelådig, 1900-tal.

BYRÅ, trelådig, 1900-tal.
1447567. BYRÅ, trelådig, 1900-tal.

höjd 68 cm, bredd 95 cm, djup 45 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 465