WILHELM GIESKE. Skulptur, gips, signerad och daterad 1942.

144732. WILHELM GIESKE. Skulptur, gips, signerad och daterad 1942.

Höjd 41 cm.

Lätt bruksslitage. Små fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 41 cm.

Antal besök: 1 369