SKRIVBORD med bockben, 3-delat.

1447038. SKRIVBORD med bockben, 3-delat.

Höjd 74,5, längd 150, bredd 85 cm.

Proveniens ett designhem från Småland.

Bruksslitage, repor skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor skiva.

Antal besök: 4 405