ARNOLD SKEPP i plåt, urverk. 1950-tal.

144692. ARNOLD SKEPP i plåt, urverk. 1950-tal.

Längd 32 cm.

Slitage, Flaggstång saknas. Flaggor saknas. Urverk sitter fast.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 32 cm.

Antal besök: 867