PROJEKTOR, 8 mm, "Bolex", Nailard, 1900-talets mitt.

144686. PROJEKTOR, 8 mm, "Bolex", Nailard, 1900-talets mitt.

Höjd: ca 30 cm
Kommer med väska, manual samt diverse tillbehör.

Smärre slitage. Väska med repor, fläckar samt märken.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 30 cm

Ej funktionstestad.

Antal besök: 988