VIKTOR TIKHONOV. OLJA på duk "A road by the lake" signerad, 1997.

1446762. VIKTOR TIKHONOV. OLJA på duk "A road by the lake" signerad, 1997.

höjd 80 cm, bredd 100 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 80 cm, bredd 100 cm.

Antal besök: 484