HERRCYKEL, Regent, 26", 1960-tal.

144667. HERRCYKEL, Regent, 26", 1960-tal.

Grön och rödlackerad.

Bruksslitage, ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön och rödlackerad.

Antal besök: 2 618