BYRÅ med fyra lådor, 1900-tal.

14464. BYRÅ med fyra lådor, 1900-tal.

Längd 40, bredd 29, höjd 70 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 522