ADOLF HALLMAN. färgrtryck, 7 st, New York.

144647. ADOLF HALLMAN. färgrtryck, 7 st, New York.

Bladmått ca 60 x 42 cm.

Slitage. Gulnade. Kanter och hörn med nagg och smärre veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått ca 60 x 42 cm.

Antal besök: 9 705