SOFFA, sengustaviansk, 1800-tal.

14461. SOFFA, sengustaviansk, 1800-tal.

Mintgrön, längd 187 cm.

Slitage, ryggspjäle saknas, renoverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mintgrön, längd 187 cm.

Antal besök: 535