Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOLAR, 6 stycken, "Kontiki", Bra Bohag, Yngve Ekström, Troeds.
144601. STOLAR, 6 stycken, "Kontiki", Bra Bohag, Yngve Ekström, Troeds.
teak, 1950/60-tal.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
teak, 1950/60-tal.
bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
2 436